Szkolenie „Agile Coaching – coaching zwinnych zespołów”

to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują naprawdę widocznych efektów oraz rezultatów wynikających z wdrożenia nowej metody działania. Grupą docelową kursów mogą stać się wszelkiego rodzaju kierownicy wszystkich szczebli, dyrektorzy czy liderzy zespołów. Zajęcia, które prowadzone są w niewielkich grupach, z pewnością przyniosą mnóstwo korzyści zarówno dla uczestników kursu, jak i całej organizacji.

Tematyka szkolenia oscyluje wokół kwestii definicji i zagadnień związanych z coachingiem oraz podstaw, które przygotują każdego do tego, aby stać się dobrym coachem. Na zajęciach omawiane zostaną również problemy budowania zespołów i angażowania ludzi oraz wprowadzania zmian. Nie zabraknie również kilku istotnych informacji dotyczących podejścia Agile.

Szkolenie „Agile Coaching – coaching zwinnych zespołów” jest skierowane do każdego, kto chciałby w szybki i łatwy sposób nauczyć się podstawowych zasad oraz założeń zwinnego coachingu. Wszyscy uczestnicy po skończeniu kursu mogą pochwalić się wiedzą pozwalającą wprowadzić agile mindset pośród tych organizacji, które przechodzą transformację. Szkolenie zapewnia również zdobycie umiejętności pomagających przy zwiększeniu produktywności, likwidację przeszkód i dużo sprawniejsze szukanie rozwiązań dla danej organizacji.