Szkolenie „Zwinne zarządzanie projektami z Kanban”

to jedno z wielu szkoleń, które może stać się bardzo przydatne w przypadku zmiany lub poprawy działalności przedsiębiorstwa. Mogą w nim uczestniczyć zarówno menedżerowie, dyrektorzy, kierownicy wyższych szczebli, ale i liderzy, coachowie, analitycy czy też programiści. Indywidualny charakter zajęć i niewielka ilość uczestników z pewnością pozwolą na lepszą współpracę i dodatkowe korzyści.

Zagadnienia poruszane w ramach cyklu zajęć dotyczą w głównej mierze założeń oraz fundamentów Agile i Lean. Kluczową rolę grają wiadomości z zakresu Kanban – przepływy, założenia i wskazówki. Kursy przekażą także wiele istotnych informacji dotyczących m.in. tablicy Kanban, Kaizen, czy procesów wizualizacji przepływów.

Szkolenia z dziedziny zarządzania projektami z Kanban to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą jak najszybciej oraz najsprawniej wdrożyć tę metodę w ramy swojego przedsiębiorstwa. Umiejętności nabyte podczas oraz po ukończeniu kursu to między innymi wiedza z zakresu metod i założeń Kanban z wyraźnym naciskiem na Agile oraz Lean oraz wiele praktycznych umiejętności związanych z poprawą produktywności, przejrzystości pracy, efektywności i zmniejszenia marnotrawstwa. Dodatkową korzyść niesie podniesienie wartości biznesowej.